istanbul çatı ustasii, çatı tamiri, çatı izolasyon, demir çatı yapımı v.b işler için bizi arayın 0535 717 19 51

Son Yorumlar

  Kategoriler

   

  gizli_dere İstanbul çatı ustasii   …istanbulçatıustasii

  GİZLİ DERE NEDİR

  İstanbul çatı ustasi ( Avrupa Birliği ) Sertifikalı Çatı Ustası Ali Osman Çakmak  TeL: 0535 717 19 51 – 0216 471 39 09

  Yağmur derelerinin saçak ucundaki pek de olumlu omayan görüntüsünden kurtulmak için dereyi göstermeyen çözümlere  gizli dere denir. Çatılarda saçaklar en basit tek yüzeyliden, ucu damlalıklı gizli dereli, parapetsiz gizli dereli, altı açık ya da kapalı çözümlere kadar birçok değişiklik gösterir. Dereler genel olarak çinko ve bakır gibi metal levhalar ile oluşturulacağı gibi membran ile de oluşturulabilirler.

  membran şaloma ile ısıtılarak komple yapıştırılacak. membran 1 metre eninde 10 metre uzunlukta eksiz olacak şekilde uygulanacak Alüminyumlu membran diğer membranlara göre daha sağlam yapışıyor hem de fiyatı da palı

  GİZLİ DERE İZOLASYONU NASIL YAPILIR

  gizli dere izolasyonu Gizli derelerin eğimi istenilen seviyede değil ise tesviye şapı ile eğim verilir.

  gizli dere nasıl yapılır Gizli dere izolasyonunda  UV dayanımlı, sürme esaslı ,çift kompenantlı su yalıtım malzemesi ile alın,zemin ve parapet kısımlarında, havuzlama yöntemi kullanılarak iki kat su yalıtım yapılır.

  gizli dere yalıtımı Sürme esaslı malzemeler den farklı olarak, serme ve yapıştırma esaslı alüminyum folyolu keçeli membran ya da uygulama yapılacak çatının özelliğine göre arduvazlı membran da kullanılabilmektedir.

  gizli dere izolasyonu fiyatları Gizli dere yalıtımı uygulamalarında yalıtılan alanın parapet duvarının üzerine kadar çıkarılmasına dikkat edilmelidir.

  GİZLİ DERE İZOLASYONU FİYATLARI

  Gizli dere izolasyonu fiyatları kullanılacak malzemelere ve çatı özelliğine göre değişiklik göstermektedir.