İstanbul Çatı Ustası Bakır Çatı

  • 0

İstanbul Çatı Ustası Bakır Çatı

Zeki Çatı ( Avrupa Birliği ) Sertifikalı Çatı Ustası Ali Osman Çakmak  TeL: 0535 717 19 51 – 0216 471 39 09 Bakır Çatı Bakır Kenet Çatı Kaplama, Bakır Çatı Kaplama, Alüminyum Çatı Kaplama, Şıngıl Çatı Kaplama, Gizli Dere Eksiz Yağmur Olukları,uygulama hizmetlerini uzman personelleri ile sizlere Konutlar, villa, otel gibi yaşam tesisleri fabrikalar, üretim ve depolama tesisleri, alışveriş merkezleri, spor ve dinlenme tesisleri, eğitim kurumları, askeri amaçlı yapılar, havacılık tesisleri yapılar gibi; geniş bir kullanım yelpazesinde, üretim ve montaj

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-1istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-2.jpg

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-3.jpgistanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-5.jpgistanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-4.jpgistanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-6

Bakır levhalar rulo şeklinde proje bazında şantiyede ölçüye göre boy çekimi yapılır Bakır Kenet Çatı Örtüsü; polisajlı bakır rulodan formlandırılarak, uygulama yerine göre istenen uzunlukta imal edilen, gizli klipslerle çatı alt yapısına tutturulan ve kenarları makine veya el aletleri ile kenetlenerek montajı yapılan, su geçirimsiz, darbelere dayanıklı, bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü ve geri dönüşümlü bir çatı/cephe kaplamasıdır.

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-8istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-7

Bakır Alüminyum 

Bakır Çatı Kenet Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişime gecin ( Avrupa Birliği ) Sertifikalı Çatı Ustası Ali Osman Çakmak  Zeki Çatı  TeL: 0535 717 19 51 – 0216 471 39 09 

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-9

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-10

Kenet sisteminin konstrüksiyona  rulo bakır montaj şekli, bu sisteme adını veren; uzun ömürlü ve garantili kaplama sistemini sunması sağlayan unsurdur.Yüzeyi delinmeden monte edilen trapezler, montajın hemen ardından elektrikli bir robot yardımı ile bir birine kenetlenirler.

Bakır çatı kaplamalarında 0.40mm – 0.50mm, 0.60mm kalınlığındaki bakır rulo kullanılır.

Doğru uygulama yapılan bir bakır çatı kaplama sisteminin bölge ve iklim şartlarına göre; 30 – 80 yıl arasında ömrü olmaktadır.

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-11

istanbul-catı-ustası-kenet-sistemi-12.jpg

Sistemde ısı, su ses, yangın yalıtımının bulunması Çatılardaki buhar ve nem geçişini dengeleyerek çatının nefes alması sağlanır

Her Türlü Yapı işlerini özenle hazırlayıp hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz. Atölyemizde son sistem makinalarmızla aldığımız ölçülere uygun olarak , malzemeleri işleyip şekillendiriyoruz ve binanıza monte ediyoruz.

Bakır Alüminyum 

Bakır Çatı Kenet Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişime gecin ( Avrupa Birliği ) Sertifikalı Çatı Ustası Ali Osman Çakmak  Zeki Çatı  TeL: 0535 717 19 51 – 0216 471 39 09 

Kullanım Avantajları
•Proje bazında şantiyede boy çekimi
•Sistemde ısı, su ses, yangın yalıtımının bulunması
•Çatılardaki buhar ve nem geçişini dengeleyerek çatının nefes alması sağlanır

Bakır Çatı Bakır Kenet Çatı Kaplama, Bakır Çatı Kaplama, Alüminyum Çatı Kaplama, Şıngıl Çatı Kaplama, Eksiz Yağmur Olukları, Gizli Dere uygulama hizmetlerini uzman personelleri ile sizlere sunmaktadır.

Bakır oluk çekiminde 0.40mm – 0.50mm, 0.60mm kalınlığındaki bakır Rulo ve levhalar kullanılır.Alüminyum veya boyalı galvaniz sac malzemelerden boyuna  eksiz  boy sınırlaması olmaksızın uygulanabilmesi İstenen boyda, bir saçaktan diğer saçağa eksiz olarak kaplanabilmesi yerinde şantiyede makineler ile üretilebilen, özellikle detaylı sorunsuz çözümler sunan yeni nesil çatı eksiz oluk uygulanır

Bakır Kenet çatı kaplama uygulaması yapılırken, talebe bağlı olarak yerli ve ithal bakır levhalar kullanılmaktadır. Yerli bakır levhalar 1m x 2m ebadında olup, bu levhalar gerekli ölçülerde kesildikten sonra cakalarda bükülerek şekillendirilmektedir.

Bakır kenet çatı kaplaması yapılırken, kenetli veya çıtalı kaplama sistemi uygulanmaktadır;

Kenetli bakır çatı kaplama sisteminde; bakır levhalar klipslerle çatı döşemesinin üzerine sabitlenmekte ve hazırlanmış olan levhaların montajı yapılmaktadır.

Kenetli bakır çatı kaplama sisteminde hazırlanmış olan levhalar 3×3, 4×4, 5×5 ebatlarındaki çıtalara sabitlenerek montajı yapılır. Son aşama olarak, çıtaların üzeri hazırlanmış olan keplerin (sürgülerin) montajı ile bitirilir.

Bakır çatı kaplamalarında 0.40mm – 0.50mm, 0.60mm kalınlığındaki bakır levhalar kullanılır.

Doğru uygulama yapılan bir bakır çatı kaplama sisteminin bölge ve iklim şartlarına göre; 30 – 80 yıl arasında ömrü olmaktadır.


Leave a Reply

Son Yorumlar

    Kategoriler